Çörekotu yağınız Türkiyedeki en iyisi gerçekten. Resmen ilaç kışın baş ucu kitabı niyetine baş ucu ilacı yaptık ailecek. Minnettarız. Tüm insanlara da doğal ürünlerinizi tavsiye edeceğim. Eşimin küt küt öksürmesini 1 saatte kesmiş tek şey sizin kırmızı çörekotu yağınız helal olsun tebrikler.
Birsen Ka*****

Çok beğendiğim için yorum yazmak istedim. Ben hindistan cevizi siparişi vermiştim. Biraz önce kargom geldi. Ahşap kutu içinde 2 cam kavanoz şuan sıvı formda olan h.cevizi, yanında hediye kabak lifi var. H.cevizinin kokusu çook güzel ve hiç rahatsız etmiyor. Zaten sitenizdeki ayrıntılı ve net bilgilendirmenizden ve de doğallığa hassas oluşunuzdan dolayı buradan almayı tercih etmiştim. İyi ki..
Betül A**k

Mikemmel mikemmel mikemmel diyorum hindistan cevizi yağınız mikemmel tek kelimeyle mikemmel)
K*** A***a

Çörekotu Yağı, Aspir yağı, üzüm çekirdeği yağı, hindistan cevizi yağı bu 4 yağı aldım mükemmel her seferinde o kabak lifinden istiyorum . Teşekkürler
Güneri K****

Nar çekirdeği yağınız cilt için mükemmel faydalı herkese tavsiye ediyorum. Facebookda sayfanızın reklamından gördüm aldım 10 gündür kullanıyorum cildimi oldukça gerdi sanırım kaz ayakları için nar çekirdeği yağı iyi geliyor bilginize hanımlar. Fiyatlar biraz daha ucuz olsa daha çok alacağız sayın yetkililer :)
Şule Er***

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 12 (3 Sayfa)

Mağaza Yorumu Formu