Biz kimiz? Ne iş yaparız? Nasıl yaparız? 

 
bitkiselyagci.com e-satış Mağazası 'Kuzey Antalya Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd Şti' iştirakı mesafeli satış platformudur. Bu web adresi üzerinden sahip olacağınız tüm ürünler, tarafımızdan kontrol edilerek ve müşterilerimizi %100 memnun etme prensibiyle, sergilenmiş ürünlerdir
Ürünlerin kullanım amaçları tüketicinin tercihidir. bitkiselyagci.com sadece bitkisel yağ satışına aracılık eder.
bitkiselyagci.com e-satış mağazasında satışı yapılan ürünler %100 orijinal ürünlerdir. Hiçbir bitkisel yağ karışım içermez, hileli üretim methodu yoktur. Doğal ibaresi yer alıyorsa %100 doğal , KATKISIZ ibaresi yer alıyorsa %100 SAF bitkisel yağlardır.Güvenle tüketebilirsiniz. İşte bizler de bu güvenli ürünlerin topraktan, sofraya her aşamasıyla meşgul oluyoruz.
bitkiselyagci.com Doğa'nın altım damlaları olarak tanımladığımız doğal tıbbi aromatik bitkisel yağ satışı alanında profesyonel hizmet, özel lezzet ve alternatif sağlık ürünlerini en doğru şekilde müşterilerimize sunmayı hedefler.
Merkezimiz Antalya ili olup Firma merkez Adresimiz: Varsak Karşıyaka Mah. 1013 Sok No:14 Kepez/ANTALYA dır. Antalya Kurumlar Vergi Dairesine kayıtlı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir.
e-saış mağazamız 3D Secure tercih edilmiş güvenli ödemeleri kabul etmektedir. Müşteri bilgilerinin gizliliği ve ödeme güvenliği üst düzey korunarak mesafeli satış yapılmaktadır.
Her türlü sorun ve fikir paylaşımı için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.
En iyisini üretmeye ve sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.
Kuzey Antalya Dış Tic ve Paz Ltd Şti  
 
 
 
 
 
Türkiye'nin Bitkisel Yağcısı